Дніпровська гімназія № 34 Дніпровської міської ради / тел. (063) 416-10-99 / [email protected]
«Самара-Дніпро-Фест»
10 вер. 2017
![](/uploads/org3064/news_1508246317_.jpg)
Дуже цікаво була проведена екскурсія по фортеці, була можливість розглянути археологічні знахідки,дуже яскраво була проведена реконструкція бою. Діти приймали участь у різноманітних конкурсах,атракціонах,побачили конкурс історичних костюмів,побачили на хвилях р.Самара козацьку чайку. Всі м дуже сподобалась подія , яка відбулась у «День міста», у дітей з’явилось бажання приїхати ще.