Дніпровська гімназія № 34 Дніпровської міської ради / тел. (063) 416-10-99 / [email protected]
ЕКСКУРСІЯ НА ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ
16 трав. 2017
![](/uploads/org3064/news_1494943992_.jpg)
Тут вони побачили найбільш екологічно безпечне виробництво. Адже на заводі «Інтер-Пайп» налагоджена експлуатація електросталеплавильного комплексу, завдяки чому стало можливим скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу, а також значне скорочення споживання природного газу у всій Дніпропетровській області.