Дніпровська гімназія № 34 Дніпровської міської ради / тел. (063) 416-10-99 / [email protected]
ЗМАГАННЯ З ЛАЗЕРНИХ БОЇВ
28 квіт. 2017
![](/uploads/org3064/news_1494928955_.jpg)
У лазерних боях приймали участь команди (20 команд) з різних шкіл району. Учні були розподілені на 3 вікові категорії. Щоб виграти бій потрібно було захищати свою територію та постійно проводити захват центральної бази. З нашої школи були задіяні 2 команди джуристів (5 класу та 7-8 класів). Хоч наші команди і не посіли першого місця у змаганнях, але змогли гідно вигравати у боях з учнями інших шкіл. Дітям дуже сподобалась участь у змаганнях з лазерних боїв.