Дніпровська гімназія № 34 Дніпровської міської ради / тел. (063) 416-10-99 / [email protected]
СТРІЛЬБИ НА ВІЙСЬКОВОМУ ПОЛІГОНІ
27 квіт. 2017
![](/uploads/org3064/news_1494928435_.jpg)
Учні знайомилися з різними видами зброї , вчилися надавати медичну допомогу при різних випадках, слухали лекцію та тренувалися з ОЗК, провели розбирання та збирання автомату. Дуже цікаво пройшло навчання з одягання спеціального захисного обладнання, вибору вірної позиції , для стрільби та проведення самих стрільб. Юнаки 11 класу були дуже задоволенні тренуваннями на полігоні.