Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

КАНІКУЛИ

 

П Л А Н

зимових канікул початкової школи

2017 – 2018 н.р.

з/п

Заходи

Клас

Час

Відповідальний

Кабінет

    26 грудня

1.

«Зимові візерунки» (робота з папером)

2-Б

09:30 – 10:30

Кухар О.М.

8

2.

Зимовий калейдоскоп. Конкурс пісень про зиму.

3-А

10:30 – 11:30

Федіна Л.О.

4

 

27 грудня

1.

Екскурсія до новорічної ялинки ст. «Метеор»

1-Б

09:30 – 10:30

Каіра Л.В.

9

2.

Конкурс малюнків «Зимонька-снігуронька»

4-Б

10:30 – 11:30

Ярош І.Є.

3

28 грудня

1.

У майстерні Діда Мороза

4-А

09:30 – 10:30

Пристромко О.І.

6

2.

Ігри народів світу «Ігровий атракціон»

2-А

10:30 – 11:30

Янішевська Н.А.

12

02 січня

1.

Конкурс віршів про зиму

4-Б

09:30 – 10:30

Ярош І.Є.

3

2.

Екскурсія до новорічної ялинки у парк «Зелений гай»

3-Б

10:30 – 11:30

Клітна Ю.О.

7

03 січня

1.

«Майстерня Саморобкіна»

1-А

10:30 – 11:30

Младьонова Н.А.

10

2.

Інтелектуальна гра «Знавці української мови»

4-В

09:30 – 10:30

Сивокоз Ю.О.

14

04 січня

1.

Мандрівка по сторінках зимових народних свят

1-А

09:30 – 10:30

Младьонова Н.А.

10

05 січня

1.

У світі цікавого (цікаві факти з життя рослин і тварин)

2-Б

10:30–11:30

Кухар О.М.

8

2.

Перегляд фільму «Як звірі готуються до зими»

2-В

09:30 – 10:30

Жадан Н.Ю.

8

 

09 січня

1.

Поробки до Нового року з підручних матеріалів

3-Б

09:30 – 10:30

Клітна Ю.О.

7

2.

Конкурс зимових загадок

2-В

10:30 – 11:30

Жадан Н.Ю.

5

10 січня

1.

Виготовлення прикрас

4-А

09:30 – 10:30

Пристромко О.І.

6

2.

Літературно-краєзнавча мандрівка «Усім серцем любіть Україну свою»

4-В

10:30 – 11:30

Сивокоз Ю.О.

14

11 січня

1.

«Зимонька-зима» конкурс малюнків про зиму

3-А

09:30 – 10:30

Федіна Л.О.

4

12 січня

1.

Музичний калейдоскоп (новорічні пісні)

1-Б

09:30 – 10:30

Каіра Л.В.

9

2.

«Зимовий кінозал» перегляд стрічки «Морозко». Малювання ілюстрацій.

2-А

10:30 – 11:30

Янішевська Н.А.

12

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П Л А Н

зимових канікул школи

2017 – 2018 н.р.

з/п

Заходи

Клас

Час

Відповідальний

    26 грудня

1.

Презентація «Зимові звичаї та обряди українців»

9-А

10:00

Швець В.В.

2.

Вікторина «Знай своє місто»

7-А

11:00

Турова Г.А.

3.

Театр Шевченко «Жив був пес»

 

12:00

 

27 грудня

1.

Зустріч-гра «В колі друзів»

8-А

10:00

Парьоха Н.М.

2.

Літературне Придніпров’я «Родинне Різдво» 

9-В

12:30

Олійник О.М.

28 грудня

1.

Екскурсія до музейного центру Блаватскої

10-А,Б

11:00

Птіцина Т.І.

Шерстюк Н.М.

2.

«Світом ходить Миколай» (в родинах та країнах) 

5-В

10:00

Ворона Г.І.

29 грудня

1.

Загальношкільний захід у БК «Машинобудівників» (підсумки І семестру, перегляд новорічної казки)

 

10:00

 

02 січня

1.

Майстер клас «Новорічні подарунки своїми руками»

6-А

 

Міненко Е.П.

03 січня

1.

«Подорожуємо новорічною Європою». Святковий захід з використанням демонстративних матеріалів

5-А

11:00

Лобойко Т.В.

2.

Конкурс «Найрозумніший»

8-А

10:00

Парьоха Н.М.

04 січня

1.

«Різдвяне чаювання»

6-Б

11:00

Ковтун Г.О.

2.

Екскурсія до музею місцевого самоврядування

10-А,Б

11:00

Птіцина Т.І.

Шерстюк Н.М.

05 січня

1.

Прогулянка до міської ялинки в парку

П. Глоби

5-А

11:00

Лобойко Т.В.

2.

Вікторина «Свята зимові в моїй родині»

5-Б

 

Кравченко А.В.

3.

Година спілкування «Традиції святкування Нового року в країнах Європи та Америки»

6-А

 

Міненко Е.П.

09 січня

1.

Новорічна вікторина  

7-Б

10:00

Різник Н.В.

2.

Нові імена на карті міста (проект презентація)

11-А

11:00

Скідан Л.М.

10 січня

1.

«Клуб юних математиків»  

6-Б

10:00

Ковтун Г.О.

11 січня

1.

Прогулянка до Зеленого гаю

9-А

10:00

Швець В.В.

12 січня

1.

Новорічний калейдоскоп

9-В

10:00

Олійник О.М.

2.

Мистецький вернісаж

11-А

11:00

Скідан Л.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Графік роботи гуртків

 на зимових канікулах

2017 – 2018 н.р.

з/п

Заходи

Клас

Час

Відповідальний

Кабінет

    26 грудня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

5-6

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

5-6

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

Ігровий час

1-4

11:00 – 11:30

Ковтун Г.О.

23

4.

Консультації для спортсменів школи

5-11

11:30 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

6.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

7.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

27 грудня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

7-8

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

7-8

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

Ігровий час

1-4

11:00 – 11:30

Ковтун Г.О.

23

4.

Консультації для спортсменів школи

5-11

11:30 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

«Зимові візерунки» в PAINT

1-2

09:00 – 13:30

Кухар О.М.

8

6.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

7.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Смірнов А.В.

с/з

8.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Смірнов А.В.

 

28 грудня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

11

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

«Корекційний гурток української мови»

11

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

Ігровий час

1-4

11:00 – 11:30

Ковтун Г.О.

23

4.

Консультації для спортсменів школи

5-11

11:30 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

6.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Смірнов А.В.

с/з

7.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Смірнов А.В.

 

29 грудня

1.

«Джура»

Тренування етапу гри «Впоряд»

5-9

10:00 – 12:00

Лопатніченко С.Ю.

 

2.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

9-10

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

3.

Гурток «Українська мова та література»

9-10

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

4.

«Комп’ютерна графіка»

5-6

11:00 – 12:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Консультації з інформатики

7-11

12:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

6.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

7.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

8.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

02 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

5-6

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

5-6

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

«Програмуємо в Скретч»

5-11

11:00 – 12:00

Ковтун Г.О.

23

4.

«Створюємо проекти Power Point»

9-11

12:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

6.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

7.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

03 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

7-8

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

7-8

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

4.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

5.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

04 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

11

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

«Корекційний гурток української мови»

11

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

«Творча майстерня Різдвяних листівок»

6-Б

11:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

4.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

5.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

6.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

05 січня

1.

«Джура»

Тренування етапу гри «Ватра»

5-9

10:00 – 12:00

Лопатніченко С.Ю.

 

2.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

9-10

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

3.

Гурток «Українська мова та література»

9-10

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

4.

Гурток «Юний економіст»

9-10

09:30 – 14:00

Василенко Н.Л.

16

5.

«Безпечний Інтернет»

5-7

11:00 – 12:00

Ковтун Г.О.

23

6.

Шляхами конкурсу «Бобер»

5-11

12:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

7.

«Зимові візерунки» в PAINT

3

09:00 – 13:30

Кухар О.М.

8

8.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

9.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

10.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

 

09 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

5-6

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

5-6

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

«Програмуємо в Скретч»

6-7

11:00 – 12:30

Ковтун Г.О.

23

4.

Ігровий час

1-4

12:30 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

6.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

7.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

10 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

7-8

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

Гурток «Українська мова та література»

7-8

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

«Програмуємо в Скретч»

6-7

11:00 – 12:30

Ковтун Г.О.

23

4.

Ігровий час

1-4

12:30 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

«Зимові візерунки» в PОINT

3-4

09:00 – 13:30

Кухар О.М.

8

6.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

7.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

8.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

11 січня

1.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

11

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

2.

«Корекційний гурток української мови»

11

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

3.

«Комп’ютерна графіка»

5

11:00 – 12:00

Ковтун Г.О.

23

4.

«Комп’ютерний практикум»

7-11

12:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

5.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

6.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

7.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

 

12 січня

1.

«Джура»

Тренування показових прийомів зі зброєю

5-9

10:00 – 12:00

Лопатніченко С.Ю.

 

2.

Гурток «Комп’ютерний дизайн»

9-10

09:00 – 11:00

Лобойко Т.В.

23

3.

Гурток «Українська мова та література»

9-10

11:00 – 13:00

Лобойко Т.В.

2

4.

«Комп’ютерна графіка»

5

11:00 – 12:00

Ковтун Г.О.

23

5.

«Комп’ютерний практикум»

7-11

12:00 – 13:00

Ковтун Г.О.

23

6.

Робота бібліотеки

5-11

09:00 – 16:00

Савенкова Г.В.

бібліотека

7.

Спортивна зала

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.

с/з

8.

Тенісний стол

5-11

09:00 – 15:00

Андрейчик О.М.